ОГЛЯД ІСНУЮЧИХ КРИТЕРІЇВ ОЦІНКИ СТАБІЛЬНОСТІ ІСНУВАННЯ ДУГОВОГО РОЗРЯДУ ПРИ ЕЛЕКТРОДУГОВОМУ ЗВАРЮВАННІ

V.L. Kovalenko

Аннотация


  У роботі розглянуті основні існуючі критерії оцінки стабільності дугового розряду, показано, що основними недоліками усіх цих існуючих критеріїв є те, що ні один із них не оцінює дуговий розряд в процесі його горіння, а тільки на етапі його виникнення, або в крайньому випадку, ще і на етапі його зникнення. Визначено, що оцінка характеристик дугового розряду при зварюванні за окремими показниками не дозволяє зв’язати технологічні параметри дуги з фізичними особливостями дугового розряду, які визначають процеси її запалювання та існування. Показано, що найбільш прийнятною методикою для вивчення дугового розряду є фіксація діючих значень енергетичних параметрів дугового розряду за допомогою осцилографування струму та напруги з наступною їх обробкою за спеціальними методиками. Описано новий комплексний критерій оцінки, який базується на поєднанні технологічних властивостей зварювальної дуги та енергетичних параметрів дугового розряду.


Ключевые слова


дуговий розряд; критерії оцінки; енергетичні параметри; оцінка стабільності дуги; осцилографування; електродугове зварювання; міжелектродний проміжок.

Ссылки

  • На текущий момент ссылки отсутствуют.КОНТАКТЫСОБЫТИЯ ПРАВОВАЯ ИНФОРМАЦИЯ
ул. Кирилловская, 19-21, Киев, 04080, Украина Тел./факс: +3 8 (044) 455-93-92 Е-mail: iiii@ukrniat.com, ukrniat@ukrniat.com 
  • Новый выпуск журнала Технологические системы № 1 2018
  • Размещение журнала в IndexCopernicus
  • Рабочие встречи ГП АНТОНОВ и Азербайджанской стороны

 

Некоммерческое использование материалов сайта technological-systems.com.ua (в том числе цитирование и сокращенное изложение) разрешается при условии размещения прямой ссылки на цитируемый материал или на главную страницу technological-systems.com.ua. Любое коммерческое использование, а также перепечатка материалов возможны только с письменного разрешения редакции.